Warsztat Samoobsługowy

ul. Warszawska 3A
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

721 287 155

Serwis opon w GREENPOINT

Samoobsługowy warsztat samochodowy GREENPOINT oferuje Państwu usługę związaną z oponami – wulkanizacja, wymiana opon. W naszym wyposażeniu znajduje się sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu wymiana opon jest niezwykle szybkim zabiegiem wykonanym z najwyższą jakością. Na naszym wyposażeniu znajdują się:

  • wyważarka Hofmann Geodyna 7800-2P,
  • montażownica Hofmann Monty 3300-24 SmartSpeed + EM,
  • podnośnik pneumatyczny płytowy Anwa-Tech AT-2H,
  • podnośnik pneumatyczny płytowy Anwa-Tech AT-2HHD.

serwis opon BemowoWymiana opon może przysporzyć właścicielom samochodów wielu problemów. Wymiana opon odbywa się minimum dwa razy do roku – polega na zmianie ogumienia letniego na zimowy, a następnie po zakończonym sezonie zimowym, na ogumienie letnie. Kiedy przystąpić do zmiany ogumienia letniego na zimowe? Wszyscy producenci opon zalecają, aby tą czynności dokonać w momencie, kiedy temperatura spadnie poniżej 7 stopni Celsjusza. Najlepiej jest dokonać wymiany ogumienia przed pierwszymi przymrozkami oraz opadami śniegu, aby mieć stuprocentową pewność, że nasz samochód będzie miał odpowiednią przyczepność na drodze.

W naszym warsztacie samochodowym przykładamy szczególną uwagę do jakości ogumienia, na jakim aktualnie poruszał się samochód. Jeżeli opony zużywają się równomiernie, wszystko działa jak należy. Jednak jeżeli są one mocniej wytarte na brzegach lub jedna z opon na osi jest dużo bardziej zużyta, konieczne będzie przeprowadzenie naprawy zawiedzenia – lub skorygowania geometrii.

Wulkanizacja opon polega na ich naprawie – w przypadku przecięcia lub przebicia. Do naprawy przebitego koła konieczne jest zdjęcie opony z felgi, a następnie przeprowadzenie czynności, która pozwoli sprawdzić, czy dana opona może zostać naprawiona. Większość przebić oraz przecięć opony może zostać naprawionych – przecięcia jednak nie mogą być większe niż 6 milimetrów. Wulkanizacja nie może zostać przeprowadzona, jeżeli opona ma uszkodzoną ścianę boczną lub jest klasy HP.

Wulkanizacja oraz wymiana opon w GREENPOINT

W naszym warsztacie klienci dokonają naprawy opon – jedną z najczęstszych usług jest wulkanizacja. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy – w szczególności dzielnicy Bemowo, gdzie znajduje się nasz warsztat. Podróżując drogą S8, należy zjechać z drogi w stronę dzielnicy Bemowo – nasz warsztat mieści się przy ulicy Warszawskiej 3A.

Serdecznie zapraszamy także do skontaktowania się z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo – w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wymiany opon lub wulkanizacji.

Warszat
samoobsługowy

Serwis
ogumienia

Wsparcie
mechanika